Збитки Туреччини від спроби перевороту склали понад 100 млрд доларів

НовиниЕкономіка    02.08.2016 - 11:40
Фото: президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган
Фото: президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган

Сума може збільшитися, коли будуть зроблені більш детальні розрахунки

Невдала спроба державного перевороту в Туреччині, за попередніми підрахунками, обійшлася економіці країни в 300 млрд турецьких лір (понад 100 млрд доларів). Про це заявив міністр митниці та торгівлі Туреччини Бюлент Тюфенкчи, повідомляє Hurriyet.

Разом з тим, Тюфенкчи додав, що сума може збільшитися, коли будуть зроблені більш детальні розрахунки.


"Якщо ми підрахуємо всі ці літаки, вертольоти, зброю, бомби і будівлі, то їх мінімальна вартість становить 300 млрд лір, за нашими попередніми підрахунками", - заявив він.

Крім того, Тюфенкчи заявив, що організатори перевороту створили для Туреччини імідж країни третього світу.

"Багато замовлень з-за кордону були скасовані. Багато іноземців відмовилися від своїх візитів до Туреччини. Змовники, на жаль, створили для Туреччини імідж, як ніби це країна третього світу", - заявив він.

Він також додав, що ринки успішно впоралися з цим непростим іспитом". Зазначивши, що в Туреччині спроба держперевороту сталася 15 липня, а всі банки, біржі, ринки і торгові центри відкрилися вже 18 липня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Туреччині звільнили 1389 осіб із збройних сил за підозрою у зв'язках з ісламським проповідником Фетхуллахом Ґюленом, якого Анкара звинуватила в причетності до невдалої спроби військового перевороту.

On Top