Uber у партнерстві з NASA створять пілотоване літаюче таксі

Uber у партнерстві з NASA створять пілотоване літаюче таксі
Фото: прототип авіатаксі Über (theverge.com)

На конференції в Лос-Анджелесі Uber продемонстрували прототип майбутнього таксі

Компанія Uber підписала другу угоду про співпрацю з NASA на розробку пілотованого авіатаксі. Про це інформує theverge.

Оголошення було зроблено під час другої щорічної конференції Uber, яка проходить в Лос-Анджелесі. Лос-Анджелес і Даллас - два міста, які погодилися провести попередні випробування служби повітряного таксі Uber.

"Перша угода Uber з NASA, підписана в листопаді минулого року, була спільною заявою про намір співпрацювати. Сьогоднішня угода набагато більш конкретна. NASA буде використовувати дані Uber для симуляції польоту невеликого пасажирського літака через повітряний простір Даллас-Форт-Уорта під час пікового запланованого повітряного руху. Повітряний простір над містом неймовірно переповнений, тому симуляції будуть мати ключове значення для того, щоб допомогти компанії Uber зрозуміти, як таксі зможуть вписуватися в повітряний простір над Далласом", - пише видання.

"Міський повітряний рух може стати революцією в аспекті пересування людей і вантажів в наших містах. Це може фундаментально змінити наш спосіб життя так само, як це зробили смартфони", - сказав представник NASA.

Також компанія Uber підписала угоду з армією США щодо розробки та тестування літаків "літаючого таксі".

Згідно з угодою, дослідницька лабораторія Uber і армія США збираються витратити 1 млн доларів на фінансування досліджень.

Також Uber продемонстрував останню концепцію літаючого автомобіля.

Використовувати нову модель гібрида літака та вертольота компанія планує вже в 2023 році в авіаційній службі таксі.

Нагадаємо, Ілон Маск викупив 33 тисячі акцій Tesla.

 

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся