ru ua

В України залишилося три критичних місяці для виконання вимог ЄС, - Сікорський

В України залишилося три критичних місяці для виконання вимог ЄС. Про це на брифінгу заявив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передає кореспондент РБК-Україна.

"Я їду з України з більшими надіями про підписання угоди про асоціацію, ніж вони були у мене напередодні візиту до України. Я бачу справжню рішучість Президента України та опозиції України щодо забезпечення прийняття законодавства, необхідного для європейської інтеграції України... Проте часу мало. Я боюся, що якби зараз треба було приймати рішення, то відповідь була б ні", - заявив Сікорський.

За його словами, для України залишається три критичних місяці, за які необхідно багато чого встигнути.

"Якщо нас на саміті чекає неудача, тоді протягом багатьох поколінь ми будемо дискутувати, що було не так, що не вдалося", - заявив Сікорський.

Міністр закордонних справ Польщі закликав політичні сили України прийняти закони, необхідні для інтеграції, а також відкинути протистояння: "Якщо Україна зробить все від неї залежне, то Польща та інші європейські країни теж зроблять все необхідне".

За його словами, українська влада добре знає вимоги ЄС.

"Закони повинні бути прийняті, повинні бути підписані... Також важливі питання чесності і справедливості проведення виборів, а також звільнення політичних ув'язнених", - зазначив Сікорський.

Читайте також: Україна сподівається що підписання УА та створення ЗВТ між Україною та ЄС відбудеться в листопаді, - Янукович