Біля берегів Індонезії застрягли 12 українських моряків

НовиниНадзвичайні події    04.03.2015 - 12:58

Українські моряки з екіпажу теплохода "Ocean Grand" не можуть покинути Індонезію - судновласник відмовляється виплатити в повному обсязі зарплату. Про це РБК-Україна повідомила юрист благодійного фонду "Ассоль" Вікторія Кондакова.

"З липня минулого року судно залишилося покинутим біля берегів Індонезії. У жовтні моряки звернулися в наш фонд за допомогою і кінця наступного місяця ми знайшли індонезійських юристів, готових допомагати їм на місці", - повідомила представник фонду.

За її словами, спочатку в суд про стягнення заборгованостей звернулося 40 представників екіпажу, однак з частиною з них судновласнику вдалося домовитися.
"Залишилися 12 людей хочуть отримати всю належну їм зарплату, тому там і знаходяться", - повідомила юрист.

З 26 лютого на борт судна було припинено постачання води та продуктів харчування.
"На 15 березня призначено судове засідання. Буквально сьогодні прилітає представник судновласника, щоб поспілкуватися з моряками і запропонувати свій варіант вирішення спору", - зазначила Кондакова.

Вона також додала, що причиною позову адреса судновласника є не стільки заборгованість по виплаті зарплати, скільки створення нелюдських умов перебування моряків на судні, у багатьох з яких вже є проблеми зі здоров'ям.

Нагадаємо, 10 українських моряків з екіпажу теплохода POLUS-1 не могли покинути порт Монтевідео (Уругвай) - судновласник відмовляється виплатити зарплату за п'ять місяців.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top