ru ua

Турчинов: відвід озброєння проходить у форматі, що дозволяє швидко реагувати на небезпеку

Турчинов: відвід озброєння проходить у форматі, що дозволяє швидко реагувати на небезпеку Фото: Олександр Турчинов

РФ і бойовики роблять все, щоб зірвати мирний план

Відвід озброєнь в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) відбувається у форматі, що дозволяє швидко реагувати на небезпеку. Про це в ході брифінгу заявив секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Турчинов, передає "112 Україна".

"Відвід відбувається у форматі, який дозволяє дуже швидко реагувати на будь-яку небезпеку, яку спробу відновити бойові дії. І саме таке завдання стоїть перед нашими військовими. У той же час, ми з вами бачимо, що Росія і їх найманці на Сході роблять все, щоб зірвати мирний план врегулювання конфлікту. З їх боку робляться постійні провокації не тільки в Пісках, але і в районі Широкіно відбувалися подібні події, і в інших місцях, для того, щоб спровокувати Україну на активні бойові дії. Тому всі попереджені, і військові й інша сторона, у разі системних провокацій і спроб відновити бойові дії, реакція української армії буде блискавична і жорстка", - заявив Турчинов.

Секретар РНБО зазначив, що на дипломатичному напрямі робиться все для того, щоб забезпечити реалізацію мирних угод, а головне в цьому - це звільнення від російських військ в Україні.

Нагадаємо, Олександр Турчинов заявив, що наміри Росії збільшити свій військовий бюджет свідчать про те, що Президент РФ Володимир Путін продовжує перетворювати країну в глобальну військову загрозу.