Тука заявив про можливі провокації на футбольному матчі у Харкові

НовиниНадзвичайні події    08.11.2016 - 19:19
Фото: Георгій Тука
Фото: Георгій Тука

Цю інформацію Тука отримав від СБУ та футбольних фанатів

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив про можливі провокації на футбольному матчі у Харкові 15 листопада. Про це Тука написав на своїй сторінці у Facebook.

"План Суркова" - не вигадка і не фантазія. Для його реалізації зовсім не обов"язково бути з Кремлем "на связи". Достатньо мати авантюристичну наклонність і невгамовну жагу до влади...Перша репитиція - матч "Україна - Сербія" в Харкові 15-го числа...За добу отримав цю інформацію з трьох незалежних джерел: футбольні фанати, не повністю відморожені "відморозки", які готові "підзаробити", але до крові не готові, та ... СБУ", - написав він.

Тука також назвав низку причин, з яких можливі провокації саме у Харкові.

"Надто "солодкий момент": місто Харків наближене до кордону (русские своих не бросают), Сербія демонструє підтримку агресора - Росії (бий ворогів), "геть_тарифи"+"влада_саджає_патріотів" (владу геть)", - написав він.

 

"План Суркова" - не вигадка і не фантазія. Для його реалізації зовсім не обов"язково бути з Кремлем "на связи". Достатнь...

Опубліковано George Tuka 8 листопад 2016 р.

Нагадаємо, раніше Міськрада Харкова попереджала про потенційну загрозу терактів 4 та 19 листопада.

On Top