ua en ru

Тука розпорядився відкрити КПВВ в Золотому

17:10 18.02.2016 Чт
1 мин
Влада області створили робочу групу, яка координує роботу з облаштування пункту пропуску.
Тука розпорядився відкрити КПВВ в Золотому Фото: Георгій Тука

Сьогодні, 18 лютого, в Сєвєродонецьку під головуванням заступника голови Луганської облдержадміністрації Юрія Клименка відбулося засідання регіональної координаційної групи (РКГ) Антитерористичного центру при УСБУ в Луганській області. Про це прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

На засіданні РКГ було розглянуто питання відкриття КПВВ р. в Золоте. З цього питання Юрій Клименко повідомив, що 17 лютого керівник Луганської ВЦА Георгій Лою підписав розпорядження про відкриття вищевказаного пункту пропуску. Він також додав, що була створена робоча група, яка координує роботу з облаштування пункту пропуску.

"Відкриття КПВВ в Золотом, у разі відсутності обстрілів, заплановано на найближчий час", - зазначив заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко.

Крім того, на засіданні було обговорено низку питань, пов'язаних з організацією злагодженої роботи групи, затвердженням змін до складу РКГ, уточненням переліку об'єктів транспорту і інфраструктури, які потребують додаткового захисту, та визначення сил і засобів для їх силового прикриття.

Нагадаємо, 21 січня на засіданні в Мінську тристороння контактна група по врегулюванню ситуації на Донбасі домовилася про відкриття автомобільного пункту пропуску в Луганській області.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: