Тука пропонує визначити статус заручників на окупованому Донбасі

НовиниПолітика    11.10.2016 - 16:18
Фото: Георгій Тука
Фото: Георгій Тука
Слідчий комітет РФ звинувачує українських силовиків у "викраденні росіян" Розведення сил в зоні АТО відбувається не по годинах, а за пострілом з ракетниці, - Тука

Громадяни, які повертаються з полону бойовиків, потребують додаткового захисту з боку держави

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука пропонує визначити юридичний статус незаконно утримуваних на непідконтрольних територіях осіб. Про це повідомляє прес-служба МінАТО.

Зазначається, що громадяни, які повертаються з полону бойовиків потребують додаткового захисту з боку держави, але не можуть його отримати через відсутність юридично визначеного статусу. До такого висновку дійшли українські правозахисники в ході підготовки звіту "У пошуках правових механізмів запобігання безкарності під час конфлікту на сході України", презентацію якого відвідав заступник міністра.

Відповідно до звіту, за період з квітня 2014 року та станом на кінець вересня поточного року було встановлено більше 3 тис. осіб, які були незаконно утримувані на непідконтрольних територіях. З них майже 1,6 тис. – службовці державних силових відомств України і приблизно 1,5 тис. – цивільні.

Нагадаємо, раніше радник голови СБУ Юрій Тандіт заявив, що у полоні бойовиків перебувають 119 громадян України.

Читайте в розділі

Порошенко представив нового начальника розвідки Бурбу

ДНР і ЛНР пропонують ще 7 ділянок для розведення сил на Донбасі

У Росії порушили справи проти 6 українських військових за обстріли на Донбасі

On Top