ЦВК повторно відмовила в реєстрації спостерігачів з Грузії.

Центральна виборча комісія України повторно відмовила в реєстрації спостерігачів з Грузії. Відповідне рішення було ухвалене в ході засідання ЦВК, передає кореспондент РБК-Україна. За реєстрацію спостерігачів з Грузії проголосували 6 членів ЦВК з 15. Проти проголосував 1, утрималися - 8.

 

Зокрема, в ході обговорення, більшість членів ЦВК посилалися на те, що термін реєстрації зарубіжних спостерігачів сплив.

 

В даний час в засіданні ЦВК оголошена перерва орієнтовно до 17:30 для ознайомлення з проектом ухвали, якою пропонується звернутися в СБУ для перевірки обставин, викладених в заявах кандидатів в Президенти Інни  Богословської, Михайла Бродського і Олександра Мороза щодо грузинських спостерігачів.

 

Член ЦВК Михайло Охендовський запропонував повернутися до розгляду цього питання після відповідних висновків СБУ.

Нагадаємо, 11 січня Центральна виборча комісія України не зареєструвала 2011 офіційних спостерігачів від Грузії. Відповідний проект постанови не набрав більшості голосів.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся