ЦВК: Зі списків виборців виключено 570,914 тис. громадян України, які з 2 серпня по 20 вересня залишили територію країни.

Зі списків виборців виключено 570,914 тис. громадян України, які в період з 2 серпня по 20 вересня 2007 р., за даними Держприкордонслужби, залишили територію України, і немає даних про їх повернення в Україну. Про це повідомив член ЦВК Михайло Охендовський. За його словами, ці громадяни мають шанс поновити себе у списках виборців через суд, однак лише за умови, якщо суд при прийнятті рішення спиратиметься на відповідну статтю Конституції. "Якщо суд керуватиметься відповідною нормою закону про вибори нардепів, то він відмовить таким виборцям у поновленні їх у списках. Така правова колізія може поставити між двох вогнів дільничні виборчі комісії: якщо суд зобов'яже комісію поновити виборця у списках, комісія повинна виконати рішення суду. Однак з іншого боку списки виборців є закритими, і ДВК просто не матимуть змоги вписати такого виборця у списки", - сказав він.
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся