ua ru

ЦВК як виняток зареєструвала мажоритарником бійця сил АТО, що перебуває в госпіталі

Центральна виборча комісія як виняток зареєструвала кандидатом у депутати Верховної Ради по одномандатному виборчому округу №34 (Дніпропетровська область) військовослужбовця батальйону "Дніпро-1" Артема Кравченка, який із трьома кульовими пораненнями, отриманими під час антитерористичної операції на Донбасі, знаходиться зараз у Дніпропетровському військовому госпіталі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ЦВК.

"Ним (Кравченком, - ред.) були представлені довідки, які засвідчили факт неможливості особисто прибути до Центральної виборчої комісії у встановлений законом термін. У зв'язку із цим, з метою сприяння реалізації його виборчих прав, мною було прийнято рішення відправити до Дніпропетровська працівника Секретаріату комісії", - повідомив глава ЦВК Михайло Охендовський.

Комісія одноголосно вирішила зареєструвати Кравченка кандидатом у народні депутати України в ОВО №34 в порядку самовисування.

Загалом під час засідання ЦВК, яке відбулося увечері 28 вересня, комісія зареєструвала кандидатами в народні депутати України 243 особи, які балотуються в одномандатних виборчих округах у порядку самовисування.

Нагадаємо, ЦВК в одномандатних виборчих округах станом на 28 вересня зареєструвала вже 2493 кандидати в народні депутати України.

Вибори Ради призначені на 26 жовтня. У них візьмуть участь 29 політичних партій.