ЦВК просить Раду врегулювати питання фінансування місцевих виборів

Четвер 30 квітня 2015 20:00
ЦВК просить Раду врегулювати питання фінансування місцевих виборів
Фото: будівля ЦВК

Також ЦВК звернулася до Запорізької ОДА з проханням вжити заходів для фінансування проміжних виборів депутатів

Центральна виборча комісія звернулася до Верховної Ради України з проханням законодавчо врегулювати питання фінансування підготовки і проведення місцевих виборів у випадках бездіяльності органів місцевого самоврядування. Відповідне рішення було прийнято сьогодні під час засідання ЦВК.

"Комісія звернула увагу Верховної Ради України на необхідність законодавчого врегулювання питань фінансування підготовки і проведення місцевих виборів у випадках бездіяльності органів місцевого самоврядування щодо прийняття відповідних рішень. Така бездіяльність вже неодноразово була причиною зриву проміжних місцевих виборів не тільки в Запорізькій області, але й в інших регіонах України",- йдеться в повідомленні прес-служби ЦВК.

Крім того, комісія звернулася до Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізької обласної ради про необхідність вжиття вичерпних заходів для фінансування проміжних виборів депутатів Запорізької обласної ради.

Нагадаємо, у ЦВК пропонують залишити партій в Раді можливість впливати на територіальні виборчкоми.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся