ЦВК станом на 2 серпня прийняла документи 764 мажоритарників, партійні списки КПУ та "Зелених"

За чотири дні прийому документів (30 липня - 2 серпня) Центральна виборча комісія прийняла документи для подальшої реєстрації від 764 осіб для реєстрації в мажоритарних округах, зокрема: 360 самовисуванців в мажоритарних округах; 404 висуванців від політичних партій в мажоритарних округах.

За чотири дні прийому документів (30 липня - 2 серпня) Центральна виборча комісія прийняла документи для подальшої реєстрації від 764 осіб для реєстрації в мажоритарних округах, зокрема: 360 самовисуванців в мажоритарних округах; 404 висуванців від політичних партій в мажоритарних округах. Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

Протягом 2 серпня 2012 року (4-й день прийому документів) ЦВК прийняла документи для реєстрації кандидатами у народні депутати України в одномандатних виборчих (мажоритарних) округах від 190 осіб. Із них 106 осіб - самовисуванці, а 84 особи в мажоритарних округах висунули - 10 політичних партій, зокрема:

1. "Народна ініціатива" - 11
2. Народна партія - 38
3. Всеукраїнська партія трудящих - 1
4. "Братство" - 1
5. "Народна партія вкладників та соціального захисту" - 2
6. Партія вільних демократів - 1
7. Політична партія малого і середнього бізнесу України - 1
8. "Зелені" - 9
9. "Віче" - 19
10. "Громадська солідарність" - 1

Також 2 серпня прийнято виборчий список кандидатів і відповідні документи 61 особи від політичної партії "Зелені" для подальшої реєстрації в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Нагадаємо, раніше сьогодні ЦВК прийняла документи у Партії регіонів і "Батьківщини".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся