ЦВК достроково припинила повноваження усього складу Київського облвиборчкому

П'ятниця 19 травня 2017 19:36
ЦВК достроково припинила повноваження усього складу Київського облвиборчкому
Фото: ЦВК провела засідання

Облвиборчком не виніс рішення про визнання члена партії "Укроп" обраним депутатом Київради

Сьогодні, 19 травня, Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження всього складу Київської обласної виборчої комісії. Про це повідомляє сайт ЦВК.

Повідомляється, що 27 червня 2016 року достроково припинено повноваження депутата Київської обласної ради Семеняки М.М., включеного до виборчого списку політичної партії "Укроп" у зв’язку зі смертю.

Наступним у списку партії після Семеняки значився Нестеров Д.Ю.  з 16 березня 2017 року Київська обласна виборча комісія мала всі підстави для ухвалення рішення про визнання Нестерова Д.Ю. обраним депутатом Київської обласної ради. Проте, Київський облвиборчком на сьогоднішній момент не ухвалив рішення по Нестерову. 

ЦВК зазначає, що указані обставини свідчать про наявність ознак вчинення кримінальних правопорушень, передбачених статтею 157 Кримінального кодексу України.

"За таких обставин Центральна виборча комісія встановила факт одноразового грубого порушення Київською обласною виборчою комісією вимог Конституції України і Закону України "Про місцеві вибори" та достроково припинила повноваження усього її складу", - відзначають в повідомленні ЦВК.

Нагадаємо, в Україні завершується формування 140 об'єднаних територіальних громад.
 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся