Яценюк: пропонує провести зустріч фракцій, щоб досягти рішення щодо ренти на видобуток газу

Яценюк: пропонує провести зустріч фракцій, щоб досягти рішення щодо ренти на видобуток газу
Фото: Арсеній Яценюк

Нардепи мають бути зацікавлені в прийнятті рішення щодо даного питання

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк запропонував провести зустріч з парламентськими фракціями, щоб досягти рішення щодо зниження рентної ставки на видобуток газу. Про це Яценюк заявив в ході вечірнього засідання Верховної Ради України (ВРУ), передає кореспондент РБК-Україна.

"Я пропоную зараз зробити велику зустріч у Президента України разом з парламентськими фракціями коаліції, які ставили підписи під коаліційною угодою і брали на себе відповідальність, знайти рішення (я перший, хто зацікавлений в тому, щоб це рішення було знайдено), але це рішення повинно відповідати не просто бажанню мати низькі тарифи, а реальним економічним підвалинам", - заявив Яценюк.

За його словами, нардепи мають бути зацікавлені в прийнятті рішення щодо даного питання.

"Ну, немає його безкоштовного, коштує він у Європі 250 американських доларів, не 500, як у російському контракті, 250, як ми сьогодні його купуємо. Дорогі народні депутати, хотілося б, щоб і бензин вдвічі дешевший був від ринкових цін у світі. Хотілось би, щоб і ковбаса була безкоштовна, і щоб горілку задурно роздавали - ну такого немає", - додав Яценюк.

Прем'єр нагадав, що сформована рік тому парламентська коаліція взяла на себе політичну відповідальність і підписала коаліційну угоду, "з тим, щоби рівень тарифів в Україні відповідав ринковому рівню – це імпортна ціна плюс ПДВ і транспорт".

"Незважаючи на це, ми знайшли можливість продавати газ в соціальній нормі не по 7200, а по 3600 гривень на опалювальний сезон", - зазначив голова уряду.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Верховна Рада України (ВРУ) не змогла проголосувати у другому читанні за законопроект щодо зниження рентної ставки на видобуток газу.

Рада відправила на повторне друге читання закон щодо рентної плати на добування газу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся