Яценюк очікує, що Україна отримає транш МВФ та допомогу ЄС і США для стабілізації економіки

НовиниПолітика    16.08.2016 - 19:15

Лідер політичної партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк очікує, що Україна отримає транш МВФ та допомогу ЄС і США для стабілізації економіки. Про це він повідомив за підсумками зустрічі з президентом Європейської Ради Дональдом Туском у Брюсселі у вівторок, 16 серпня.

"Очікуємо, що Україна отримає як транш МВФ, так і 1 мільярд кредитних гарантій США та 600 мільйонів євро від ЄС, які потрібні для стабілізації української економіки", - наголосив лідер політичної партії.


"Зараз все залежить від того, як швидко остаточно завершаться перемовини з Міжнародним валютним фондом", - підкреслив лідер "Народного фронту".

Він нагадав, що надання Україні 600 мільйонів євро макрофінансової допомоги від ЄС безпосередньо прив’язані до пакету з МВФ.

"Ми очікуємо, що будуть остаточно завершені всі технічні переговори, і Україна отримає як транш Міжнародного валютного фонду, так і 1 мільярд кредитних гарантій Сполучених Штатів Америки та 600 мільйонів євро від Європейського Союзу, які потрібні для стабілізації української економіки", - підкреслив він.

Яценюк зазначив, що українська економіка, на відміну від російської, падіння якої становило 0,6%, демонструє позитивні зрушення - 1,3% зростання у другому кварталі цього року.

On Top