Яценюк з однопартійцями вшанували пам’ять жертв політрепресій

Яценюк з однопартійцями вшанували пам’ять жертв політрепресій

Лідер "Народного фронту" Арсеній Яценюк разом із однопартійцями і міністрами - Остапом Семераком та Володимиром Омеляном - вшанували в Биківні пам’ять жертв політичних репресій.

Яценюк із однопартійцями першими серед українських політиків прийшли покласти квіти до пам’ятника жертвам політичних репресій, а також до польської частині Меморіалу.


Колишнього прем’єр-міністра присутні зустріли словами підтримки.

Арсеній Яценюк на своїй сторінці у Facebook наголосив, що пам'ять про жертв політичних репресій – це більше, ніж питання історії, це ключове питання розуміння сучасності.

"Зло, яке уможливило Биківню, не знищене. Культ насильства продовжується у Криму та на окупованих територіях Донбасу. І саме він свого часу породив тоталітаризм і привів до влади Сталіна та Гітлера", - сказав лідер "Народного фронту".

Яценюк з однопартійцями вшанували пам’ять жертв політрепресій

"Культу насильства ми протиставляємо культуру гідності людини. Гідність – цінність, яку українці відстояли на Майдані і нині відстоюють на фронті. Ми обов’язково переможемо в цій боротьбі. Бо в ній йдеться про те, що робить людину людиною – про її право вільно визначати свою долю, своє майбутнє і, що дуже важливо, пам’ятати своє минуле. І це унеможливить повторення репресій", - наголосив Арсеній Яценюк.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся