Ціни на продукти в Україні у березні зростатимуть, - УКАБ

Ціни на продукти в Україні у березні зростатимуть, - УКАБ
Фото: в Україні дорожчають продукти

Вартість олії, цукру, гречки та хлібу в березні може зрости на 4-6%

Ціни на продукти в Україні у березні 2017 року зростатимуть. Про це йдеться у повідомленні на сайті Українського клубу аграрного бізнесу.

Зокрема, повідомляється, що в лютому спостерігався висхідний ціновий тренд на продукти харчування. Зокрема, вартість овочів борщового набору, за виключенням цибулі, зросла на 5%. Повідомляється, що ціна на яловичину та свинину зросла у лютому на 5 та 4% відповідно.

"У березні очікується продовження висхідного цінового тренду на овочі та фрукти під впливом фактору сезонності. Вартість олії, цукру, гречки та хлібу в березні може зрости ще на 4-6% під впливом підняття тарифів на електроенергію та зниження рівня запасів", - пояснив експерт аграрних ринків УКАБ Євгеній Дворнік.

Разом з тим, він зазначив, що в березні очікується зниження цін на продукцію тваринництва.

"Що стосується продукції тваринництва, то березень відзначиться зниженням цін на 5-7%. Передумовами для розвитку цього цінового тренду є настання посту, що знижує попит на продукцію та початок сезонного збільшення виробництва молока", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що підвищення залізничних тарифів змусить аграріїв відмовлятися від послуг УЗ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся