Ціни на нафтові ф'ючерси Light Sweet і Brent сьогодні знову ростуть

П'ятниця 12 серпня 2011 15:35

Ціни на нафтові ф'ючерси Light Sweet і Brent знову ростуть. Станом на 15:05 за київським часом ціни по операціях з нафтовими ф'ючерсами складали (дол./бар.): 

- IPE Brent Crude (вересень) - 108,59 (+0,57) при діапазоні котирувань 106,86-108,76;
- Light, Sweet Crude Oil (вересень) - 85,90 (+0,18) при діапазоні котирувань 84,02-85,98.

Позитивна динаміка в цінах по операціях викликана завершенням технічних продажів нафтових ф'ючерсів, що почалися сьогодні вранці після двох сесій зростання. Корекція завершилася незабаром після того, як нафтові котирування Brent просіли на 1,16 дол. від своєї офіційної ціни за попередній день, а котирування Light Sweet пішли вглиб на 1,7 дол., і учасники ринку змогли зафіксувати утворилася прибуток.

Зростанню нафтових котирувань сьогодні сприяє стабільна обстановка на фондових майданчиках Європи, а також зниження долара проти євро і інших валют на ринку FOREX. У той же час нафтові котирування ростуть відносно слабко. Це викликано тим, що за попередні два дні ціни на нафтові ф'ючерси істотно підвищилися, через що інтерес до їх подальших купівель дещо послабшав.

Так, за минулі два торгові дні (11 і 10 серпня) ціна нафти Brent підвищилася на 5,3%, а ціна нафти WTI - на 7,8%. За підсумками торгів 11 серпня ціни на нафтові ф'ючерси досягли максимальних значень за чотири сесії і в значній мірі відіграли своє падіння за перші два дні поточного тижня, однак зберегли невеликий технічний потенціал для продовження свого зростання.

Нагадаємо, за перші два дні поточного тижня (8 і 9 серпня) ціни на нафту різко знизилися через побоювання падіння попиту на енергоносії в разі повторення глобальної рецесії. За дві сесії офіційна ціна нафти Brent впала на 6,2%, опустившись до мінімуму з лютого 2011 р. - 102,57 дол./бар., а офіційна ціна нафти WTI впала майже на 9%, опустившись до мінімуму з вересня 2010р. - 79,30 дол./бар.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся