Ціни на нафтові ф'ючерси Light Sweet і Brent 12 серпня знижуються

Ціни на нафтові ф'ючерси Light Sweet і Brent сьогодні знижуються, а нафтові котирування тримаються з початку дня у вузькому діапазоні. Станом на 9:45 за київським часом ціни по операціях з нафтовими ф'ючерсами складали (дол./бар.):
- IPE Brent Crude (вересень) - 107,21 (-0,81) при діапазоні котирувань 107,17-107,94;
- Light, Sweet Crude Oil (вересень) - 84,46 (-1,26) при діапазоні котирувань 84,48-85,75.

Нафта на біржах сьогодні дешевшає через технічні продажі нафтових ф'ючерсів і фіксації прибутку, що утворилася за два попередні дні. Так, за 11 та 10 серпня ц.р. ціна нафти Brent підвищилася на 5,3%, а ціна нафти WTI - на 7,8%. За підсумками торгів 11 серпня ціни на нафтові ф'ючерси досягли максимальних значень за чотири сесії і в значній мірі відіграли своє падіння за перші два дні поточного тижня. З цієї причини інтерес до подальших покупок нафтових ф'ючерсів сьогодні істотно ослабів.

Зниженню цін на нафтові ф'ючерси сьогодні багато в чому сприяє відсутність свіжих підтримуючих новин. У той же час обстановка на міжнародному валютному ринку FOREX сьогодні характеризується зміцненням позицій американського долара, що додатково ускладнює покупки нафти й інших товарних активів, ціни на які встановлені в американській валюті.

Нагадаємо, за перші два дні поточного тижня (8 і 9 серпня 2011р.) ціни на нафту різко знизилися через побоювання падіння попиту на енергоносії в разі повторення глобальної рецесії. За дві сесії офіційна ціна нафти Brent впала на 6,2%, опустившись до мінімуму з лютого 2011 р. - 102,57 дол./бар., а офіційна ціна нафти WTI впала майже на 9%, опустившись до мінімуму з вересня 2010 р . - 79,30 дол./бар.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся