У Тбілісі біля Центрвиборчкому пройшла акція протесту прибічників ЄНР

НовиниНадзвичайні події    09.10.2016 - 06:59
Фото: у Грузії опозиційна партія зібрала мітинг біля Цвк
Фото: у Грузії опозиційна партія зібрала мітинг біля Цвк

У партії вважають, що порушення під час виборів вплинули на результати голосування

У Тбілісі (Грузія) біля будівлі Центрвиборчкому пройшла акція протесту партії "Єдиний національний рух" (ЄНР). Про це повідомив "Інтерфакс".

Після зустрічі з головою ЦВК Тамарою Жванія лідери партії вирішили завершити акцію.

Як повідомляє агентство, незабаром після публікації даних ЦВК, член ЄНР Ніка Мелія повідомив, що партія сумнівається в достовірності цих даних, так як, за його словами, засновник "Грузинської мрії" екс-прем'єр Бідзіна Іванішвілі не має настільки високий рейтинг.

У зв'язку з цим партія ЕНД вирішила провести акцію протесту біля будівлі ЦВК.

Потім лідери ЄНР Давид Бакрадзе, Гіга Бокерія і Ніка Мелія увійшли до будівлі Центрвиборчкому і обговорили з головою комісії відбулися порушення виборчого процесу, які, на думку партії, вплинули на результат голосування.

Мелія зазначив, що партія планує обговорити подальший план дій і напевно ще буде проводити протестні акції.

Після того як члени і прихильники ЄНР зібралися на мітинг біля будівлі Центрвиборчкому в Тбілісі була посилена охорона, на допомогу патрульним викликали спецназ.

Сутичок між силовиками і протестувальниками не було.

Нагадаємо, за результатами підрахунку Центральною виборчою комісією Грузії результатів голосування на 54,51% виборчих дільниць правляча партія "Грузинська мрія - Демократична Грузія" отримує більшість місць у парламенті - 50,44% голосів.

On Top