ru ua

Ціна проїзду в Києві буде підвищена до 3 грн з 1 лютого

Проїзд у громадському транспорті Києва подорожчає до 1,5-2 грн до 3 грн з 1 лютого 2014 р.

Проїзд у громадському транспорті Києва подорожчає до 1,5-2 грн до 3 грн з 1 лютого 2014 р. Про це в ефірі ТРК "Київ" заявив заступник голови КМДА Михайло Костюк, передає прес-служба столичної держадміністрації.

Разом з тим, він зазначив, що оптовий споживач транспортних послуг не відчує подорожчання, оскільки вартість проїзних залишиться на рівні 2013 р. Так, проїзний квиток на місяць на один наземний вид транспорту становить 80 грн, на два - 130 грн і 160 грн на всі види наземного громадського транспорту. Проїзний для метрополітену буде коштувати 95 грн, для метро і одного з видів наземного транспорту - 150 грн. Проїзний на всі види громадського транспорту буде коштувати 230 грн.

Вартість будь-якого проїзного для студентів відповідно до законодавства становить 50% від повної вартості проїзного квитка. Крім того, збільшення вартості разової поїздки комунальним транспортом не торкнеться незахищених верств населення. Всі пільговики, які отримали таке право, і надалі будуть користуватися транспортними послугами безкоштовно.

Костюк також зазначив, що після зміни тарифу жетони метрополітену змінять колір з синього на зелений, вид проїзних квитків залишиться незмінним.