Ціна нафтової суміші BFOE сьогодні вперше з вересня 2008 р. перевищила рівень 103 дол./бар

П'ятниця 18 лютого 2011 14:40

Індикативна ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) сьогодні вперше з вересня 2008 р. перевищила рівень 103 дол./бар. Ціна нафтової суміші BFOE сьогодні підвищилася на 72 цента, або на 0,7%, і склала 103,64 дол./бар. - Найвищий показник після 9 вересня 2008 р., передає РБК.
Нагадаємо, ціна нафтової суміші BFOE визначається через біржовий індикатор IPE Brent Index, який розраховується на ICE Futures Europe щодня і відображає її середню ціну за 21 торговий день. Цінове значення даного індикатора, що встановилось наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту. Нафтова суміш BFOE вважається базовим сортом для визначення цін spot на нафтові марки, представлені на ринках Європи і Середземномор'я, з урахуванням їх якісних відмінностей і географічного положення пунктів відвантаження. У тому числі на основі ціни нафтової суміші BFOE визначається ринкова вартість російської експортної нафти марки Urals, а також встановлюється остаточна ціна виконання угод з нафтовим ф'ючерсом Urals на біржі РТС.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся