Ціна нафтової суміші BFOE сьогодні змінилася незначно

НовиниЕкономіка    30.12.2010 - 15:12

Середня за 21 торговий день індикативна ціна північноморської умовної нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) сьогодні змінилася незначно. Ціна нафтової суміші BFOE сьогодні склала 94,16 дол./бар., символічно знизившись на 2 центи, після того, як напередодні вона досягла нового максимального значення з початку жовтня 2008р. - 94,18 дол./бар., передає РБК.
Відзначимо, ціна нафтової суміші BFOE визначається через біржовий індикатор IPE Brent Index, який розраховується на ICE Futures Europe щодня до середини торговельної сесії. Цінове значення даного індикатора, що встановилось наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну розрахунку при виконанні угод по цьому інструменту.
Нафтова суміш BFOE є базовим сортом для визначення цін spot на нафтові марки, представлені на ринках Європи і Середземномор'я, з урахуванням їх якісних відмінностей і географічного положення пунктів відвантаження. У тому числі на основі ціни нафтової суміші BFOE визначається ціна spot російської експортної нафти марки Urals, а також встановлюється остаточна ціна нафтового ф'ючерсу Urals на біржі РТС.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: IPE Brent Crude, Urals
On Top