Ціна нафтової суміші BFOE сьогодні досягла нового максимального значення з початку жовтня 2008 р. - 94,18 дол./бар

НовиниЕкономіка    29.12.2010 - 14:36

Середня за 21 торговий день індикативна ціна північноморської умовної нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) сьогодні досягла нового максимального значення з початку жовтня 2008 р. і другий раз з початку поточного тижня встановилася вище за відмітку 94 дол./бар., передає РБК. Ціна нафтової суміші BFOE сьогодні підвищилася на 43 цента, або на 0,5%, і склала 94,18 дол./бар. - найвищий показник після 2 жовтня 2008 р. Нагадаємо, 27 грудня 2010 р. ціна нафтової суміші BFOE вперше більш ніж за два роки перевищила позначку 94 дол./бар., проте 28 грудня встановилася нижче за це значення.
Ціна нафтової суміші BFOE визначається через біржовий індикатор IPE Brent Index, який розраховується на ICE Futures Europe щодня до середини торговельної сесії. Цінове значення даного індикатора, що встановилось наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну розрахунку при виконанні угод по цьому інструменту.
Нафтова суміш BFOE є базовим сортом для визначення цін spot на нафтові марки, представлені на ринках Європи і Середземномор'я, з урахуванням їх якісних відмінностей і географічного положення пунктів відвантаження. У тому числі на основі ціни нафтової суміші BFOE визначається ціна spot російської експортної нафти марки Urals, а також встановлюється остаточна ціна нафтового ф'ючерсу Urals на біржі РТС.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: IPE Brent Crude, Urals
On Top