Ціна нафти Middle East Crude на Токійській товарній біржі виросла більш ніж на 2%

Ціна нафти Middle East Crude на Токійській товарній біржі (ТОСОМ) сьогодні виросла більш ніж на 2%. За підсумками торгів 11 листопада 2013 р. офіційна ціна найбільш активного ф'ючерсу на нафту Middle East Crude Oil з постачанням в квітні склала 62,530 тис. ієн за кілолітр (приблизно 100,34 дол./бар.), додавши за день 1,300 тис. ієн (+2,12%).

Ціна активного ф'ючерсу Middle East Crude Oil встановилася в беквордаціі щодо ціни свого спотового контракту, яка сьогодні склала 64,700 тис. ієн/кілолітр (приблизно 103,82 дол./бар.), підвищившись за день на 1,280 тис. ієн (+2,02%).

Middle East Crude - це умовна нафтова суміш марок Dubai і Oman, яка вважається ціновим еталоном для регіону Близького Сходу. На біржі TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р Контракт є розрахунковим. Фізична поставка нафти по ф'ючерсу не передбачена, а закриття позицій здійснюється з розрахунком варіаційної маржі по закінченні календарного місяця.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся