Ціна нафти Middle East Crude на Токійській товарній біржі сьогодні виросла більш ніж на 1,3%

Ціна нафти Middle East Crude на Токійській товарній біржі (ТОСОМ) сьогодні виросла більш ніж на 1,3%. За підсумками торгів 14 листопада 2013 р. офіційна ціна найбільш активного ф'ючерсу на нафту Middle East Crude Oil з постачанням в квітні склала 63,960 тис. ієн за кілолітр (приблизно 102,45 дол./бар.), додавши за день 830 ієн (+1,31%).

Ціна активного ф'ючерсу Middle East Crude Oil встановилася в беквордаціі щодо ціни свого спотового контракту, яка сьогодні склала 65,650 тис. ієн/кілолітр (приблизно 105,16 дол./бар.), підвищившись за день на 540 ієн (+0,83%).

Middle East Crude - це умовна нафтова суміш марок Dubai і Oman, яка вважається ціновим еталоном для регіону Близького Сходу. На біржі TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р Контракт є розрахунковим. Фізична поставка нафти по ф'ючерсу не передбачена, а закриття позицій здійснюється з розрахунком варіаційної маржі по закінченні календарного місяця.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся