ru ua

Ціна нафти Middle East Crude на Токійській товарній біржі сьогодні виросла майже на 2%

Ціна нафти Middle East Crude на Tокійській товарній біржі (ТOCOM) сьогодні виросла майже на 2%. За підсумками торгів 13 серпня 2013 р. офіційна ціна найбільш активного ф'ючерса на нафту Middle East Crude Oil з постачанням в січні склала 62,530 тис. ієн за кілолітр (приблизно 102,59 дол./бар.), додавши за день 1,160 тис. ієн (+1,9%).

Ціна активного ф'ючерсу Middle East Crude Oil встановилася в беквордації щодо ціни свого спотового контракту. Так, офіційна ціна ф'ючерсу Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць сьогодні склала 64,550 тис. ієн / кілолітр (приблизно 105,90 дол./бар.), Підвищившись за день на 890 ієн (+1,4%).

Middle East Crude - це умовна нафтова суміш марок Dubai і Oman, яка вважається ціновим еталоном для регіону Близького Сходу. На біржі TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим. Фізичне постачання нафти за ф'ючерсом не передбачена, а закриття позицій здійснюється з розрахунком варіаційної маржі по закінченні календарного місяця.