Ціна нафти Middle East Crude на Токійській товарній біржі сьогодні підвищилася більш ніж на 1%

Ціна нафти Middle East Crude на Токійській товарній біржі (ТОСОМ) сьогодні підвищилася більш ніж на 1%, після того як напередодні вона зросла більш ніж на 2%. За підсумками торгів 12 листопада 2013 р. офіційна ціна найбільш активного ф'ючерсу на нафту Middle East Crude Oil з постачанням в квітні склала 63,200 тис. ієн за кілолітр (приблизно 101,32 дол./бар.), додавши за день 670 ієн (+1,07%).

Ціна активного ф'ючерсу Middle East Crude Oil встановилася в беквордаціі щодо ціни свого спотового контракту, яка сьогодні склала 65,180 тис. ієн/кілолітр (приблизно 104,49 дол./бар.), підвищившись за день на 480 ієн (+0,74%).

Middle East Crude - це умовна нафтова суміш марок Dubai і Oman, яка вважається ціновим еталоном для регіону Близького Сходу. На біржі TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим. Фізична поставка нафти по ф'ючерсу не передбачена, а закриття позицій здійснюється з розрахунком варіаційної маржі по закінченні календарного місяця.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся