Ціна нафти Middle East Crude на Токійській товарній біржі сьогодні знизилася майже на 1%

Ціна нафти Middle East Crude на Токійській товарній біржі (ТОСОМ) сьогодні знизилася майже на 1%. За підсумками торгів 11 вересня 2013 р. офіційна ціна найбільш активного ф'ючерсу на нафту Middle East Crude Oil з поставкою в лютому) склала 64,780 тис. ієн за кілолітр (приблизно 102,58 дол./бар.), втративши за день 650 ієн (-0,99%).

Ціна активного ф'ючерсу Middle East Crude Oil встановилася в беквордації щодо ціни свого спотового контракту. Так, офіційна ціна ф'ючерсу Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць сьогодні склала 68,330 тис. ієн/кілолітр (приблизно 108,20 дол./бар.), знизившись за день на 660 ієн (-0,96%).

Middle East Crude - це умовна нафтова суміш марок Dubai і Oman, яка вважається ціновим еталоном для регіону Близького Сходу. На біржі TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим. Фізична поставка нафти по ф'ючерсу не передбачена, а закриття позицій здійснюється з розрахунком варіаційної маржі по закінченні календарного місяця.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся