Ціна нафти Middle East Crude на біржі в Токіо знизилася більш ніж на 1%

Ціна нафти Middle East Crude на Tокійській товарній біржі (ТOCOM) стосовно її найбільш активного контракту сьогодні знизилася більш ніж на 1%. За підсумками торгів 30 травня 2012 р. офіційна ціна ф'ючерсу Middle East Crude Oil з постачанням в жовтні склала 50,950 тис. ієн за кілолітр (приблизно 101,12 дол./бар.), знизившись за день на 590 ієн, або на 1,1 %.

Ціна активного ф'ючерсу Middle East Crude Oil встановилася в беквордаціі щодо ціни спотового контракту. Так, офіційна ціна ф'ючерсу Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць сьогодні трохи підросла і склала 53,960 тис. ієн/кілолітр (приблизно 107,85 дол./бар.), підвищившись за день на 30 ієн, або на 0,05%.

Зазначимо, ціна нафти Middle East Crude на біржі в Токіо 29 травня істотно не змінилася, підвищившись менш ніж на 0,5%.

Нафта Middle East Crude - це умовна суміш з нафтових марок Dubai і Oman, яка вважається ціновим еталоном для регіону Близького Сходу. На біржі TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим - тобто фізична поставка нафти за ф'ючерсом не передбачена. Закриття позицій здійснюється після закінчення календарного місяця з розрахунком варіаційної маржі. За основу розрахунку береться середня за місяць ціна нафтової суміші Middle East Crude, яку визначить агентство Platts.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся