Ціна нафти Middle East Crude на біржі в Токіо сьогодні підвищилася більш ніж на 1%

Ціна нафти Middle East Crude на Tокійській товарній біржі (ТOCOM) стосовно її найбільш активного контракту сьогодні підвищилася більш ніж на 1%. За підсумками торгів 27 червня 2012 р. офіційна ціна ф'ючерсу Middle East Crude Oil з постачанням в листопаді склала 45,390 тис. ієн за кілолітр (приблизно 90,87 дол./бар.), додавши за день 490 ієн, або 1,1%.

Ціна активного ф'ючерсу Middle East Crude Oil залишається в беквордації щодо ціни спотового контракту. Так, офіційна ціна ф'ючерсу Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць сьогодні склала 47,190 тис. ієн/кілолітр (приблизно 94,47 дол./бар.), підвищившись за день на 40 ієн, або на 0,08%.

Нафта Middle East Crude - це умовна суміш з нафтових марок Dubai і Oman, яка вважається ціновим еталоном для регіону Близького Сходу. На біржі TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим - тобто фізичне постачання нафти по ф'ючерсу не передбачене. Закриття позицій здійснюється після закінчення календарного місяця з розрахунком варіаційної маржі. За основу розрахунку береться середня за місяць ціна нафтової суміші Middle East Crude, яку визначить агентство Platts.

Відзначимо, ціни на нафтові ф'ючерси Light Sweet і Brent сьогодні знижуються.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся