ru ua

Ціна нафти Middle East Crude на біржі в Токіо 13 липня виросла на 1%

Ціна нафти Middle East Crude на Tокійській товарній біржі (ТOCOM) стосовно її найбільш активного контракту сьогодні підвищилася на 1%. За підсумками торгів 13 липня 2012 р. офіційна ціна ф'ючерсу Middle East Crude Oil з постачанням в грудні склала 48,210 тис. ієн за кілолітр (приблизно 96,67 дол./бар.), додавши за день 500 ієн.

Ціна активного ф'ючерсу Middle East Crude Oil встановилася в беквордаціі щодо ціни спотового контракту. Так, офіційна ціна ф'ючерсу Middle East Crude Oil на поточний календарний місяць сьогодні склала 48,950 тис. ієн/кілолітр (приблизно 98,15 дол./бар.), підвищившись за день на 330 ієн, або на 0,7%.

Зазначимо, що ціна нафти Middle East Crude на біржі в Токіо 12 липня підвищилася на 0,8%.

Нафта Middle East Crude - це умовна суміш з нафтових марок Dubai і Oman, яка вважається ціновим еталоном для регіону Близького Сходу. На біржі TOCOM ф'ючерси Middle East Crude Oil торгуються з вересня 2001 р. Контракт є розрахунковим, тобто фізична поставка нафти за ф'ючерсом не передбачена. Закриття позицій здійснюється після закінчення календарного місяця з розрахунком варіаційної маржі. За основу розрахунку береться середня за місяць ціна нафтової суміші Middle East Crude, яку визначить агентство Platts.