ru ua

Ціна нафти BFOE другий день поспіль залишається нижче позначки 107 дол./бар

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE другий день поспіль залишається нижче позначки 107 дол./бар., склавши на 14 січня 2014 р. 106,99 дол./бар.

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) другий день поспіль залишається нижче позначки 107 дол. і на звітну дату 14 січня 2014 р. офіційно склала 106,99 дол./бар. Нафта BFOE сьогодні подорожчала на 15 центів після того, як напередодні її середня за 21 день індикативна ціна просіла до свого двомісячного мінімуму - до 106,84 дол./бар., випливає з матеріалів біржі ICE Futures Europe.

На біржі ICE Futures Europe в Лондоні ціна нафти BFOE представлена індикатором IPE Brent Index, значення якого, встановлюване наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE - це "кошик" основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор'я.