Ціна нафти BFOE весь поточний тиждень протрималася вище за позначку 102 дол./бар

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) весь поточний торговельний тиждень (25-29 серпня) протрималася вище за позначку 102 дол./бар. В тому числі на звітний день 29 серпня ціна нафти BFOE склала 102,43 дол./бар., знизившись щодо попереднього дня на 0,01 дол.

За період 25-29 серпня найвища ціна нафти BFOE була 27 серпня - 102,50 дол./бар., а її мінімум припав на 25 серпня - 102,13 дол./бар., випливає з матеріалів лондонській біржі ICE Futures Europe, де нафта BFOE представлена індикатор IPE Brent Index (BINDEX).

Значення індексу BINDEX відображає середню за 21 день індикативну ціну нафтової суміші BFOE. Його значення, встановлюване наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття для виконання угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE - це кошик основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор'я.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся