Ціна нафти BFOE вперше за тиждень перевищила значення 106,4 дол./бар

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) сьогодні вперше за тиждень перевищила значення 106,4 дол./бар. Нафта BFOE сьогодні подорожчала на 40 центів, або на 0,4%, а її середня за 21 день індикативна ціна офіційно склала 106,41 дол./бар. - найвищий показник після 27 липня ц.р.

На біржі ICE Futures Europe в Лондоні з ціни нафти BFOE формується індикатор IPE Brent Index. Його значення, стале наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконань) операцій по цьому інструменту.

Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту, представлену на ринках Європи і Середземномор'я. Зокрема від ціни BFOE розраховується ринкова вартість російської експортної нафти марки Urals, а щодо значення IPE Brent Index встановлюються остаточні ціни виконання операцій з нафтовими ф'ючерсами Brent і Urals на московській біржі РТС.

Відзначимо, нафтовий "кошик" ОПЕК вперше за два тижні подорожчав до 103 дол./бар.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся