Ціна нафти BFOE вперше з червня 2010 р. впала нижче за позначку 73 дол./бар

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) вперше з червня 2010 р. впала нижче позначки 73 дол./бар.

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) вперше з червня 2010 р. впала нижче позначки 73 дол./бар. Нафта BFOE сьогодні подешевшала на 2,10 дол. (-2,8%), а її індикативна ціна на звітну дату 1 грудня 2014 р. офіційно склала 72,30 дол./бар.

Це її найнижчий показник з 9 червня 2010 року, випливає з матеріалів лондонській біржі ICE Futures Europe, де нафта BFOE представлена індикатор IPE Brent Index (BINDEX).

Значення індексу BINDEX відображає середню ціну нафтової суміші BFOE з умовою її постачання через 25 календарних днів, розраховану з урахуванням всіх підтверджених угод. Його значення, встановлюване наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття для виконання угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE - це кошик основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор'я.

Нагадаємо, в попередній торговий день, 28 листопада, ціна нафти BFOE вперше з серпня 2010 р. впала нижче позначки 75 дол./бар.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся