ru ua

Ціна нафти BFOE впала до двомісячного мінімуму, встановившись нижче 109 дол./бар

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) впала до двомісячного мінімуму, встановившись нижче за позначку 109 дол./бар.

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) впала до двомісячного мінімуму, встановившись нижче за позначку 109 дол./бар. Нафта BFOE сьогодні подешевшала на 0,91 дол. (-0,9%), а її середня за 21 день індикативна ціна на звітну дату 10 липня 2014 р. офіційно склала 108,39 дол./бар. Це її найнижчий показник з 9 травня поточного року, випливає з матеріалів біржі ICE Futures Europe.

На біржі ICE Futures Europe в Лондоні ціна нафти BFOE представлена індикатор IPE Brent Index, значення якого, стале наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE - це кошик основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор'я.