Ціна нафти BFOE з початку поточного тижня тримається вище за позначку 102 дол./бар

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) з початку поточного тижня тримається вище за позначку 102 дол./бар.

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) з початку поточного тижня тримається вище за позначку 102 дол./бар. В тому числі на звітну дату 28 серпня 2014 р. ціна нафти BFOE склала 102,42 дол./бар. Нафта BFOE сьогодні подешевшала на 0,08 дол., після того як напередодні її ціна досягла максимального значення за сім торгових днів - 102,50 дол./бар., випливає з матеріалів лондонській біржі ICE Futures Europe, де нафта BFOE представлена індикатор IPE Brent Index (BINDEX).

Значення індексу BINDEX відображає середню за 21 день індикативну ціну нафтової суміші BFOE. Його значення, встановлюване наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття для виконання угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE - це кошик основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор'я.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся