ru ua

Ціна нафти BFOE з початку тижня тримається вище за позначку 78 дол. за барель

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) з початку тижня тримається вище за позначку 78 дол. за бар.

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) з початку тижня тримається вище за позначку 78 дол. за бар. В тому числі на звітну дату 18 листопада 2014 р. ціна нафти BFOE офіційно склала 78,47 дол. за бар., знизившись на 0,15 дол., випливає з матеріалів лондонській біржі ICE Futures Europe, де нафта BFOE представлена індикатор IPE Brent Index (BINDEX).

Значення індексу BINDEX відображає середню ціну нафтової суміші BFOE з умовою її постачання через 25 календарних днів, розраховану з урахуванням всіх підтверджених угод. Його значення, стале наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття для виконання угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE - це кошик основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи та Середземномор'я. У тому числі від ціни BFOE розраховується ринкова вартість російської експортної нафти марки Urals.

Нагадаємо, вчора ціна нафти BFOE перевищила позначку 78 дол. за бар., відскочивши від свого чотирирічного мінімуму.