Ціна нафти BFOE з 8 листопада залишається нижче позначки 105 дол./бар

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) з 8 листопада 2013 р. залишається нижче позначки 105 дол./бар. В тому числі на звітну дату 11 листопада вона становила 104,25 дол./бар.

Нафта BFOE сьогодні подорожчала на 21 цент після того, як 8 листопада її середня за 21 день індикативна ціна опустилася до мінімуму за чотири місяці - до 104,04 дол./бар., випливає з матеріалів біржі ICE Futures Europe.

На біржі ICE Futures Europe в Лондоні ціна нафти BFOE представлена індикатором IPE Brent Index, значення якого, встановлюване наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE - це "кошик" основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор'я.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся