ua en ru

Ціна нафти BFOE просіла нижче за позначку 109 дол./бар

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE просіла нижче за позначку 109 дол. і на звітну дату 12 лютого 2014 р. офіційно склала 108,92 дол./бар.

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) просіла нижче за позначку 109 дол. і на звітну дату 12 лютого 2014 р. офіційно склала 108,92 дол./бар.

Нафта BFOE сьогодні подешевшала на 39 центів, після того як напередодні вона досягла максимального значення більш ніж за п'ять тижнів - 109,31 дол./бар., випливає з матеріалів біржі ICE Futures Europe.

На біржі ICE Futures Europe в Лондоні ціна нафти BFOE представлена індикатором IPE Brent Index, значення якого, встановлюване наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE - це "кошик" основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор'я.