Ціна нафти BFOE просіла до майже тритижневого мінімуму - нижче 109,4 дол./бар

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) просіла до майже тритижневого мінімуму, встановившись нижче позначки 109,4 дол./бар.

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) просіла до майже тритижневого мінімуму, встановившись нижче позначки 109,4 дол./бар. Нафта BFOE сьогодні подешевшала ще на 0,43 дол. (-0,4%), а її середня за 21 день індикативна ціна на звітну дату 3 червня 2014р. офіційно склала 109,38 дол./бар. Це її найнижчий показник з 14 травня поточного року, випливає з матеріалів біржі ICE Futures Europe.

На біржі ICE Futures Europe в Лондоні ціна нафти BFOE представлена індикатором IPE Brent Index, значення якого, встановлюване наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE - це кошик основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор'я.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся