Ціна нафти BFOE майже досягла значення 71,5 дол./бар

Ціна нафти BFOE майже досягла значення 71,5 дол./бар
Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) на звітну дату 3 грудня 2014 р. склала 71,49 дол. за бар.

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) на звітну дату 3 грудня 2014 р. склала 71,49 дол. за бар. Нафта BFOE сьогодні подорожчала на 0,78 дол. (+1,1%), після того як днем раніше її індикативна ціна впала до мінімуму за 4,5 року - до 70,71 дол./бар. Це був найнижчий показник з 26 травня 2010 р., випливає з матеріалів лондонській біржі ICE Futures Europe, де нафта BFOE представлена індикатор IPE Brent Index (BINDEX).

Значення індексу BINDEX відображає середню ціну нафтової суміші BFOE з умовою її постачання через 25 календарних днів, розраховану з урахуванням всіх підтверджених угод. Його значення, стале наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття для виконання угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE - це кошик основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор'я. У тому числі від ціни BFOE розраховується ринкова вартість російської експортної нафти марки Urals.

Нагадаємо, сьогодні ціна нафтової корзини ОПЕК підвищилася на 2,5% і досягла значення 68,13 дол. за бар.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся