Ціна нафти BFOE опустилася до мінімуму за три торгові дні, встановившись нижче 109 дол./бар

НовиниПаливо    06.08.2013 - 15:14

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) опустилася до мінімуму за три торгові дні і на звітну дату 7 серпня 2013 р. склала 108,40 дол./бар. Нафта BFOE сьогодні подешевшала на 79 центів (-0,7%) після того, як напередодні її середня за 21 день індикативна ціна досягла максимального значення майже за три тижні - 109,19 дол./бар., Випливає з матеріалів біржі ICE Futures Europe.

На біржі ICE Futures Europe в Лондоні ціна нафти BFOE представлена ​​індикатором IPE Brent Index, значення якого, стале наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE - це "кошик" основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор'я. У тому числі від ціни BFOE розраховується ринкова вартість російської експортної нафти марки Urals, а щодо значення IPE Brent Index встановлюються остаточні ціни виконання угод з нафтовими ф'ючерсами Brent і Urals на біржі ММВБ-РТС.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Теги: IPE Brent Crude, Urals
On Top