Ціна нафти BFOE ледь не досягла значення 115 дол. за бар., оновивши свій максимум з вересня 2013 р

П'ятниця 20 червня 2014 15:28
Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) ледь не досягла значення 115 дол. за бар., оновивши свій максимум з вересня 2013 р.

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) ледь не досягла значення 115 дол. за бар., оновивши свій максимум з вересня 2013 р. Нафта BFOE сьогодні подорожчала на 0,99 дол. (+0,9%), а її середня за 21 день індикативна ціна на звітну дату 20 червня 2014 р. офіційно склала 114,98 дол. за бар. Це її найвищий показник більш ніж за дев'ять місяців - з 9 вересня 2013 р., випливає з матеріалів біржі ICE Futures Europe.

На біржі ICE Futures Europe в Лондоні ціна нафти BFOE представлена індикатор IPE Brent Index, значення якого, стале наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE - це кошик основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор'я. У тому числі від ціни BFOE розраховується ринкова вартість російської експортної нафти марки Urals, а щодо значення IPE Brent Index встановлюються остаточні ціни виконання угод з нафтовими ф'ючерсами Brent і Urals на біржі ММВБ-РТС.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся