Ціна нафти BFOE досягла максимуму за три звітних дня, перевищивши позначку 105 дол./бар

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) досягла максимуму за три звітних дня, перевищивши позначку 105 дол./бар. На звітну дату 12 листопада 2013 р. її ціна склала 105,89 дол./бар. - найвищий показник з 7 листопада.

З початку тижня нафта BFOE подорожчала за два дні на 1,85 дол. (+1,8%) після того, як 8 листопада 201 3 р. її середня за 21 день індикативна ціна впала до чотиримісячного мінімуму - до 104,04 дол./бар., випливає з матеріалів біржі ICE Futures Europe.
На біржі ICE Futures Europe в Лондоні ціна нафти BFOE представлена індикатор IPE Brent Index, значення якого, стале наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE - це "кошик" основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор'я. У тому числі від ціни BFOE розраховується ринкова вартість російської експортної нафти марки Urals, а щодо значення IPE Brent Index встановлюються остаточні ціни виконання угод з нафтовими ф'ючерсами Brent і Urals на біржі ММВБ-РТС.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся