Ціна нафти BFOE досягла максимуму за шість з половиною місяців - 115,98 дол./бар

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) досягла максимуму за шість з половиною місяців встановилася всього на 2 центи нижча 166 дол./бар. Нафта BFOE сьогодні подорожчала на 0,55 дол. (+0,5%), а її середня за 21 день індикативна ціна на звітну дату 9 вересня 2013 р. офіційно склала 115,98 дол./бар. Це її найвищий показник з 21 лютого 2013 р., випливає з матеріалів біржі ICE Futures Europe.

На біржі ICE Futures Europe в Лондоні ціна нафти BFOE представлена індикатором IPE Brent Index, значення якого, встановлюване наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття (виконання) угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE - це "кошик" основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи і Середземномор'я.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся