ru ua

Ціна нафти BFOE досягла максимального значення за тиждень - 83,77 дол. за барель

Ціна нафти BFOE досягла максимального значення за тиждень - 83,77 дол. за барель
Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) досягла максимального значення за тиждень.

Ціна умовної північноморської нафтової суміші BFOE (Brent, Forties, Oseberg, Ekofisk) досягла максимального значення за тиждень. Нафта BFOE сьогодні подорожчала на 0,63 дол. (+0,8%), а її індикативна ціна на звітну дату 11 листопада 2014 р. офіційно склала 83,77 дол. за бар. Це її найвищий показник з 4 листопада поточного року, випливає з матеріалів лондонській біржі ICE Futures Europe, де нафта BFOE представлена індикатор IPE Brent Index (BINDEX).

Значення індексу BINDEX відображає середню ціну нафтової суміші BFOE з умовою її постачання через 25 календарних днів, розраховану з урахуванням всіх підтверджених угод. Його значення, стале наступного дня після завершення контрактного періоду для ф'ючерсу IPE Brent Crude відповідного місяця постачання, визначає остаточну ціну закриття для виконання угод по цьому інструменту.

Нафтова суміш BFOE - це кошик основних нафтових марок, що видобуваються на шельфі Північного моря. Нафта BFOE вважається базовим сортом для визначення цін на нафту на ринках Європи та Середземномор'я. У тому числі від ціни BFOE розраховується ринкова вартість російської експортної нафти марки Urals.