ru ua

Ціна iPhone 5S в Україні складе 7 тис. 999 грн

Ціна iPhone 5S в Україні становитиме 7 тис. 999 грн за модель на 16 Гігабайт. Про це повідомляє прес-служба компанії "Цитрус".

Гаджет буде працювати на операційній системі iOS 7, анонс якої відбувся 3 місяці тому.

iPhone 5S - наступне покоління смартфона від Apple. У його створенні виражений новий підхід до персональної безпеки пристрою. Це реалізовано в унікальному сканнере відбитків пальців, вбудований в головну кнопку смартфона. Тепер ніхто не зможе отримати доступ до контактів та особистому листуванні власника без його відома. Також з'явилося 3 кольорові модифікації корпусу пристрою - графітовий, срібний і золотий.

Зазначимо, що Apple зробила ставку на розмір матриці, а не на кількість пікселів. Нова камера здатна знімати slow-motion відео в HD-якості 120 кадрів в секунду. Новий iPhone, який традиційно вважається найбільш продуктивним і стабільно працюючим смартфоном у світі, отримав 64-бітний процесор A7, і його потужність зросла в 5 разів у порівнянні з iPhone 5.

Крім цього, Apple випустив на зміну iPhone 5, новий iPhone 5C, виконаний в серії з 5 кольорових корпусів. Ціна iPhone 5C в Україні буде такою ж, як і в iPhone 5, від 5 тис. 199 грн за модель з 16 Гб.

Обидва смартфони пройдуть сертифікацію в Україні.